Natalia Bochnacka coaching - logo

Cześć!
Dziękuję, że jesteś

Bardzo cieszę się, że Cię tu widzę, gdyż wierzę, że dzięki mnie dokonasz w swoim życiu zmiany na lepsze.

nataila_bochnacka_zdjecie_sukienka_letnia2_s

W czym mogę Ci pomóc?

  • eksplorowaniu Twojego potencjału
  • przechodzeniu przez okres rozważań i dociekań
  • przepracowaniu przeszłości
  • ułożeniu planu oraz jego realizacji
  • wprowadzeniu ważnych zmian w życiu
  • przejściu przez istotny dla Ciebie czas

Pomogę Ci jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy w którymś z powyższych obszarów, jeśli potrzebujesz mojego osobistego wsparcia – zachęcam Cię do kontaktu ze mną i umówienia się na konsultację.

O MNIE

Nazywam się Natalia Bochnacka.

Moją pasją jest Rozwój Osobisty. Właśnie dlatego zdecydowałam się na studiowanie Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Warszawskim gdzie zdobyłam wiedzę z zakresu szeroko pojętego zarządzania: sobą, ludźmi, czasem, finansami, relacjami, wiedzą itp. Nauczyłam się niemal do perfekcji zarządzania czyli między innymi: planowania, organizowania, decydowania, motywowania i kontrolowania. Zdobytą wiedzę przekazuję dalej w pracy z klientami indywidualnymi, którym towarzyszę w kryzysach i zmianach życiowych; którym daję wsparcie psychologiczne. Podczas konsultacji indywidualnych wykorzystuję także wiedzę z dziedzin, którymi się pasjonuję, takich jak: psychologia, psychosomatyka, psychoneuroimmunologia, genealogia, epigenetyka, psychobiologia, neurobiologia oraz psychodietetyka.

DSC03184a

Nie zwlekaj więc jeśli czujesz, że to jest ten moment na zmiany w Twoim życiu

Prowadzę konsultacje ‘face2face’/stacjonarnie, online oraz telefonicznie -
to Ty wybierasz formę współpracy.
Czym Jest Coaching?

Coaching to spotkanie, w którym wspieram klienta w dążeniu do wybranego przez niego celu. Cel ten może dotyczyć zarówno sprawy osobistej jak i obszaru zawodowego.

Musisz wiedzieć, że nie podaję gotowych rozwiązań – czeka Cię praca nad samym sobą, do której konieczne jest Twoje otwarcie na nowe oraz otwarcie na działanie.

Moim głównym zadaniem jako coach jest stawianie otwartych pytań, które mają motywować oraz stwarzać obszar do przemyśleń i pobudzać klienta do odkrywania w sobie zasobów, których nie dostrzegał wcześniej.

Głęboko wierzę bowiem, że człowiek jest istotą, która posiada w sobie ogromny potencjał. Należy go jedynie zauważyć i rozbudzić do takiego stopnia by popchnąć siebie do działania.

Jako trener rozwoju osobistego i coach pracuję z osobami:

*w kryzysach związanych z wypaleniem zawodowym, utratą pracy lub chęcią dokonania zmian zawodowych;

*w kryzysach w relacjach/związku/rodzinie np. rozstanie, konflikt, chęć znalezienia partnera, rozwód;

*w kryzysie związanym z przełomem połowy życia, tzw. kryzys wieku średniego;

*w kryzysie związanym z lękiem przed śmiercią, samotnością, brakiem poczucia sensu życia;

*specjalizuję się także w kryzysach wśród nauczycieli, terapeutów, pedagogów, trenerów spowodowanych wypaleniem zawodowym, przewlekłym stresem, utratą pracy lub sytuacją osobistą.

Zapraszam Cię do polubienia/obserwowania moich fanpage’ów, na których znajdziesz ciekawe treści dotyczące rozwoju osobistego: